Mes Valome:
Rūbus,
Pūkus,
Kilimus,
Odą…
Ir viską ką galime išvalyti.
Galioja įvairios nuolaidų sistemos

Odos valymas

Profesionaliai odas valome ir tvarkome nuo 1997 metų. Nors oda mėgsta į save sugerti viską, bet sunkiai „grąžina“ nešvarumus, dažnai turi paslėptus natūralius defektus, išryškėjančius po valymo, stengiamės jai nepasiduoti ir padaryti viską, kad klientas būtų patenkintas. Atliekame odos ir jos spalvos atnaujinimą,  kuris kaip ir didžioji dalis darbų atliekamas išskirtinai rankiniu būdu, įskaitant ir spalvos parinkimą. Dar vienas klaipėdiečiams aktualus odos tvarkymas, tai jos impregnavimas, apsaugantis odinius gaminius nuo drėgmės, vadinasi, pratęsiantis tarnavimo laiką. Žinoma, kaip ir rūbų valyme, odos valyme mums svarbios gamintojo rekomendacijos (ant gaminio pritvirtintos etiketės). Dažnai susiduriame su odos gaminiais, kuriuos vadiname „vienkartiniais“, mat gamintojai jų neleidžia nei valyti, nei skalbti. Jei klientas prisiima riziką, valykla stengiasi žmogui padėti. Riziką rūbo savininkas turi prisiimti ir už nenuimamą bižuteriją.

Batų valymas

Ar kada pagalvojote, kad batai „dirba“ daugiau nei striukė, paltas, švarkas ar koks kitas rūbas? Jiems dažniau tenka sušlapti ir susipurvinti, „paleistispalvas, tačiau norime, kad jie ilgai liktų nepriekaištingos išvaizdos. Tai įmanoma.

Kaip ir daugelis darbų valykloje, batų valymas bei atnaujinimas atliekami išimtinai rankiniu būdu. Valymui priimame visus batus, tame tarpe ir darbo avalynę.

Avalynės atnaujinimas – tai spalvos grąžinimas, padedantis atgauti gaminiui išvaizdą. Natūralios odos batams grąžiname atspalvį bei impregnuojame, o kitus batus pagal galimybę impregnuojam. Visiems batams atliekama dezinfekcija.  

Kiek kartų žiemą pykote dėl barstomos druskos, kuri likdavo ant batų, išsiraitydama neatpažintų kraštų žemėlapiais? Iš anksto pasirūpinus batų impregnavimu, baltų dėmių liks mažiau, o ir kokybiška oda taip pat padeda išvengti rūpesčių. Bet jei žiema padovanojo baltas linijas ant avalynės, nenusiminkite – mes su Jumis.

Сheminis valymas

Tai pati populiariausia paslauga, kurią galima pritaikyti beveik visiems gaminiams. Valykloje „LoMinda“ visi esantys įrengimai yra sertifikuoti. Reikia pažymėti, kad nors technologijos toli pažengusios į priekį, tačiau didžioji dalis darbų atliekama rankiniu būdu – dėmių išėmimas, garinimas, lyginimas, pakavimas. Priėmėja būtinai pasidomi, kokios yra gamintojo rekomendacijos (etiketė) dėl sauso valymo ar skalbimo, o jų neradus arba radus netikslias, klientas perspėjamas, kad įmonė neatsako už šio gaminio išvalymo kokybę. Pasitaiko ir tokių gaminių, kurių negalima nei valyti, nei skalbti. Jei klientas prisiima riziką, valykla stengiasi žmogui padėti. Taip pat įmonė neatsako už ant gaminių pritvirtintą bižuteriją. Dėmių išėmėja surinktus rūbus išrūšiuoja pagal spalvas, audinio storumą, gamintojo nuorodas. Kiekvienas rūbas ir kiekviena dėmė atidžiai apžiūrima, nustatant jos kilmę, kas padeda tiksliau parinkti dėmės valymo priemones. Kiekvieną išvalytą rūbą darbuotoja oro-garo manekeno pagalba atgarina taip atstatydama pirminę gaminio formą, kartu šiek tiek palengvindama rankinį lygintojos darbą. Įmonėje naudojami lygintuvai turi spec. padus, apsaugančius audinį nuo blizgesio ir sudeginimo. Vėliau rankiniu būdu išlyginti rūbai patikrinami kokybės inspektorės, kurios pareiga surasti valymo ar lyginimo trūkumus, todėl daliai rūbų pakartojama visa valymo procedūra iš naujo. Tačiau kartais dėmės lieka ir po pakartotino proceso, tad tenka tik apgailestauti ir atiduodant rūbus apie tai informuoti klientą.

Skalbimas

Gyvename laikas, kai alergija ir virusai jau tapo nors ir nemalonia, bet kasdienybe. Įvairūs kvapikliai, tirštikliai, standikliai patalynę daro ypatingą, tačiau mūsų bendrovė puikią kokybę pasiekė šių priedų nenaudodama arba naudodama ekologiškas. Kiekvieno kliento patalynės skalbimas tik jam skirtoje mašinoje, individualus dėmių išėmimas, alergiją nesukeliančių miltelių naudojimas, kartu jų kiekį mažinant iki minimumo, vandens savybių gerinimas – tai, kas mums padeda pasiekti puikų rezultatą. Kadangi mašinos minimalios energijos sąnaudos paskaičiuotos trim kilogramams skalbinių, tai toks ir yra iš vieno kliento mažiausias priimamas patalynės kiekis skalbimui.

Rūbų taisymas

Pristatome paslaugą – drabužių taisymas – sukurtą remiantis Jūsų pageidavimais bei mūsų ilgamete patirtimi. Norime, kad šiuolaikinis žmogus turėtų galimybę vienu metu rūbą ne tik išvalyti ar išskalbti, bet ir jį sutaisyti, nes savo arsenale laikome daugiau nei 200 rūšiųįvairiausių priemonių, turinčių apie 70 atspalvių, reikalingų profesionaliam drabužių taisymui atlikti. Galime pasiūlyti paslaugas nuo aksesuarų įstatymo (turime kniedžių, spaudžių, žiedelių ir kitų aksesuarų įstatymo presą) ar užtrauktuko keitimo, kelnių atlenkimo iki palto siaurinimo ar odinių gaminių taisymo. Tikimės, kad mūsų pastangos bus įvertintos.

Pūkai ir plunksnos

Įmonė džiaugiasi galėdama pasiūlyti plunksnų bei pūkų valymo paslaugą. Atneštos pagalvės ar patalai pasveriami, pasidomima į kokio dydžio naujus impilus bus pilami švarūs pūkai. Reikia pažymėti, kad kiekviena pagalvė valoma atkirai. Klientui pageidaujant, naujas impiliukas siuvamas iš jo atnešto audinio, tačiau įmonė gali pasiūlyti ir savo audinį. Į spec. mašiną supilami pūkai, kurie pirmame aukšte plakami lopetėlių pagalba, kad atsiskirtųsmėlis, dulkės ir kiti nešvarumai. Vėliau plunksnos kyla į antrą mašinos aukštą, kur valomos apie 20 minučių. Čia jos apdorojamos karštais garais, kas naikina erkutes ir kitus parazitus. Vėliau pilamas antistatikas ir vyksta džiovinimo ciklas. Pagaliau mašina viską supila į naują, gražų impilą. Valymo metu pūkai ar plunksnos gali prarasti apie 10-30% pirminio svorio. O jei šį procesą pritaikius močiutės pagalvei?

Sprendimas: webidejos.lt