Mes Valome:
Rūbus,
Pūkus,
Kilimus,
Odą…
Ir viską ką galime išvalyti.
Galioja įvairios nuolaidų sistemos

Apie mus

Jūra, bangos ir smėlis… Tai kiekvienam klaipėdiečiui ir miesto svečiui mieli žodžiai. Šiuos simbolius nupiešėme ant bendrovės automobilių, norėdami pabrėžti Klaipėdos išskirtinumą iš kitų miestų, bei bangų sūkurių sąsają su mūsų verslu. Įmonės atmosferos jaukumą sukuria mažytės „ramybės” oazės – akvariumai, papūgėlės ir gėlės, kartu simbolizuojantys ir ekologiškai švariai dirbančią valyklą-skalbyklą.

O viskas prasidėjo taip…

Netikėtai susidūrę su tokia iš pirmo žvilgsnio paprasta problema – neradome įmonės, galinčios paimti iš namų skalbinius – nusprendėme, kad šią spragą galėtumėm užpildyti patys, įkurdami paslaugų įmonę.

masina-03

1996 metų sausį įsteigėme firmą „LoMinda”. Jums tikriausiai įdomu, kodėl pavadinimas 
taip keistai rašomas? Jis susideda iš dviejų vardų – Loreta ir Mindaugas. Įmonė buvo visai mažytė, todėl ir teikiamų paslaugų kiekis buvo ribotas – tik patalynės skalbimas gyventojams, paimant bei pristatant skalbinius nurodytu adresu.

Po kiek tai laiko pajutome, kad apsiriboti skalbimu netikslinga, todėl pradėjom ieškoti tiekėjų įrangai, reikalingai verslo plėtrai. Susipažinus su itališkos sauso valymo ir skalbimo įrangos atstovais, kartu buvo suteikta galimybė stažuotei Italijoje.

1998 metais įmonė išplėtė veiklą, atidarydama sauso valymo-skalbimo cechą (Daukanto 22a), kur galėjo klaipėdiečiams ir miesto svečiams pasiūlyti visą  spektrą įvairių gaminių valymo ir skalbimo paslaugų.

Po trijų metų t.y. 2001 metų pabaigoje  atidarytas dar vienas sauso valymo-skalbimo cechas, kuris randasi pietinėje miesto dalyje, Vingio 14.

masina-01

Nuo pat firmos veiklos pradžios pagrindiniais įrengimų tiekėjais yra AB mašinų gamykla „Astra” iš Alytaus, kuri dirba su pirmaujančiomis Europos įmonėmis: „Union”, „Sidi”, „Metal Progetti”, „GBM”, „Alberti Angelo”, „Peolan” ir kita.

UAB „LoMinda“ siūlo ne tik tekstilės gaminių sausą valymą ir skalbimą, bet ir kailinių bei odos gaminių valymą, natūralios odos spalvos atnaujinimą ir jos struktūros atstatymą, smulkų rūbų remontą, įvairių dydžių patalynės skalbimą, pūkų ir plunksnų valymą, sausą bei šlapią kilimų valymą, žaislų, žaliuzių, užuolaidų valymą-skalbimą, gaminių paėmimą ir pristatymą į namus.

masina02

Analizuojant rinką, klientų lūkesčius, supratome, kad reikia pasiūlyti naują paslaugą – drabužių taisymą, apimantį tokius darbus kaip kniedžių, spaudžių, užtrauktukų ir kitų aksesuarų keitimą ar naujų statymą, rūbų siaurinimą, platinimą, trumpinimą ar ilginimą. Tada buvo 2009 metai.

2011 metų pradžioje „subrendome“ dar vienai paslaugai – natūralios odos batų valymui, atnaujinimui, impregnavimui. Intriga tikrai nebloga. O paslauga gimė visai paprastai – tokius darbus mes jau senai atlikdavome saviems batams. Tai kodėl nepasiūlius atnaujinti avalynę ir mūsų klientams?

Sprendimas: webidejos.lt